• Paylaş

  KATEGORİ : GENÇLİK

  Eklenme tarihi : 2017-02-09
 • Öğrenci Birliği olarak HAYIRNAME'lerimizi Avcılar'a, Beylikdüzü'ne ve Bakırköy'e taşıdık

  Öğrenci Birliği olarak, “Okulumuz öğrencisi AKP Hükümeti, sınav sistemini sürekli değiştirerek öğrencileri kobay olarak kullanması, çocuk tacizcilerini cezalandırmayıp savunması, okullarda uyşturucu yaşının günden güne düşmesindeki gayret ve üstün başarılarından dolayı bu HAYIRNAME BELGESİ’ni almaya hak kazanmıştır” içeriğini, tek adamı simgelemek için TC. kimlik numarası: 1, Sınıfı-numarası: Burjuva, Ders yılı-dönemi: 2002/2017 şeklinde kodlayarak hazırladığımız HAYIRNAME stikerini bugün gerek Anadolu Yakası’nda gerekse Avrupa Yakası’nda oldukça geniş bir alana taşıdık.

   

   

  Anadolu Yakası’nda Tuzla/Aydınlı bölgesindeki yaşıtlarımıza seslenirken, Avrupa Yakası’nda da Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy’de de pekçok lise ve ortaokul civarına yapıştırdığımız stikerlerle aynı şekilde seslendik.

   

   

  Beylikdüzü’nde Dr. Haydar Aslan İlköğretim Okulu çevresine, Avcılar’da Abdülkadir Uztürk, 50. Yıl Anadolu Lisesi, Avcılar Endüstri ve Teknik Lisesi civarına taşıdığımız HAYIRNAME’lerimiz oldukça yoğun ilgi gördü.

   

   

  Bir veli bir tane isteyerek evine asacağını söyledi, bize destek veren başka bir veliye ise biz hediye ettik. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.