• Paylaş

  KATEGORİ : GÜNCEL

  Eklenme tarihi : 2017-03-14
 • HAYIR'lı şablon pankartlarımızla Sarıgazi, Zümrütevler ve İçerenköy'deydik

  Referandumda HAYIR kampanyamız çeşitli araç ve biçimlerle devam ediyor. Kentin ana arterlerine, işçi ve emekçilerin yoğun olarak kullandıkları aktarma merkezlerine, sanayi bölgeleri civarına taşıdığımız propaganda materyallerimiz ve ajitasyon konuşmalarımızı işçi ve emekçilerin yaşam alanlarına doğru taşıyoruz. Anadolu Yakası’ndaki çalışmalarımızı da bu yaklaşımla yürütmeye devam ediyoruz.

   

  Daha önce Kartal ve Maltepe’nin çeşitli mahallelerinin pazarlarına, sokaklarına taşıdığımız çalışmamızı bugün de yeni bölgelere taşıdık.

   

  Sabah erken saatlerden başlayarak Maltepe Zümrütevler, İçerenköy ve Sarıgazi’ye şablonlu pankartlarımızı astık.

   

   

  Zümrütevler’de otobüs ve minibüslerin kesiştiği bir noktayı tercih ederek astığımız “Grev yasaklarına HAYIR!” pankartımız işçi ve emekçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

   

  İlk çalışmamızı yaptığımız İçerenköy’de pazarın çıkışını tercih ederek astığımız “Çocuk istismarına HAYIR!” pankartımız da pazardaki emekçilerin dikkatli bakışlarının hedefi oldu.

   

   

  Sarıgazi’de işlek bir caddenin girişine astığımız “Grev yasaklarına HAYIR!” pankartımızla bugünkü çalışmamızı sonlandırdık.

   

  Çalışmalarımız önümüzdeki günlerde yeni araçlar ve bölgelerle devam edecek.